Hakkında

Norel olarak biz, kendini zayıf akım sistemleri alanında markalaştırmış en iyi hizmet anlayışından taviz vermeden çalışan büyük bir aileyiz. Yangın Algılama Sistemleri, CCTV Sistemleri, Genel Anons Sistemleri, Profosyonel Ses Sistemleri, Profosyonel Işık Sistemleri, Konferans Sistemleri, TV ve Görüntü Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Data Network Sistemleri konusunda 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadromuz ve ileri teknoloji ürünleriyle müşterimize etkin ve ekonomik çözümler üretiyoruz. İnsana verdiği değerden asla vazgeçmeden hep ileriye dürüst adımlarla gitme, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde hareket edip ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık verme çabasındayız.

 

Vizyonumuz
Çizgimiz daima öncü ve hep bir adım önde olmaktadır bu amaçla, 1992’den bu yana uygulamalarımızda; uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden projelendirme ve mühendislik hizmetleri sunup, deneyimli teknik kadromuzla sizlere hızlı ve doğru çözümler üretiyoruz.

 

Misyonumuz
Başarıların bireysellikten çok kolektif ya da kurumsal başarıya dönüştüğü günümüzde, başarının anahtarının verimli, disiplinli ve her şeyden çok planlı çalışmaya bağlı olduğuna inanarak; kalite, hizmette, en iyi olmak ve piyasaya sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.